Międzynarodowe uznanie Garden of Words

Miło nam poinformować, że pomysły i realizacje projektów Garden of Words doceniono w międzynarodowych konkursach branżowych. Ostatnie dni przyniosły nam dwie ważne nominacje do The ICSC Solal Marketing Award oraz EMEA SABRE Awards.

Agencja otrzymała nominację do The ICSC Solal Marketing Award w kategorii Joint Centre Campaigns za realizację projektu z zakresu Marketingu 360 - w tym m.in. eventów modowych dla sieci centrum outletowego Factory. Projekt Factory Fashion Capsule zrealizowany był wiosną zeszłego roku. Dzięki kreatywnemu pomysłowi, atrakcjom i zaangażowaniu najlepszych polskich stylistów, udało nam się zainteresować i zaprosić do odwiedzenia naszej kapsuły i stworzenia kapsułkowej garderoby setki fanów mody z całej Polski. Nasz projekt odwiedził w majowe weekendy Warszawę, Wrocław, Poznań oraz Kraków.

Do prestiżowej EMEA SABRE Awards w kategorii Baltic nominowano projekt „Śniadanie daje moc”, który realizujemy na zlecenie koalicji Partnerstwo dla Zdrowia. Tę edukacyjną akcję realizujemy od kilku lat i nieustannie cieszy się ona zainteresowaniem szkół, dzieci, ich rodziców oraz mediów.

Dzięki obu projektom znaleźliśmy się w prestiżowym gronie agencji i firm z całego świata, które zrealizowały najciekawsze projekty w dziedzinie marketingu oraz CSR. Nominacje te są dla nas ogromnym wyróżnieniem.

Ta strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania