Graphic Designer: Poszukujemy kreatywnego pierwiastka do naszego zespołu!

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji reklamowej,
  • znajomość zasad projektowania, typografii, brandingu, orientacja w najnowszych trendach,
  • umiejętność przygotowania materiałów do druku,
  • swoboda w pracy z programami Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop),
  • mile widziana znajomość : Adobe After Effects i Premiere,
  • kreatywność i nieszablonowy sposób myślenia,
  • duża otwartość na tworzenie i poszukiwanie niestandardowych rozwiązań,
  • umiejętności prezentowania swoich pomysłów,
  • zdolność i chęci do pracy zespołowej ,
  • samodzielność, doskonała organizacja pracy, terminowość.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie identyfikacji wizualnej marek oraz produktów,
  • projektowanie graficzne materiałów reklamowych/prezentacji/newsletterów,
  • współpraca z działem account management ,
  • udział w tworzeniu koncepcji na projekty zintegrowane oraz pojedyncze projekty kreatywne - kreacja, materiały wizualne,
  • nadzorowanie komunikacji w social media - zarówno na poziomie koncepcyjnym jak i wizualnym,
  • udział w budowaniu wizerunku agencji,
  • nadzór nad wizualnym aspektem kluczowych projektów w agencji.

Oferujemy:

  • Pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole pełnym wyrazistych osobowości,
  • Możliwość realizowania unikatowych projektów dla najciekawszych Klientów na rynku lokalnym i globalnym,
  • Perspektywy rozwoju zawodowego w renomowanej i nieustannie rozwijającej się Agencji,
  • Atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła.

Miejsce pracy: Warszawa

Aplikacje (CV + portfolio) prosimy przesyłać do 24 września na adres rekrutacja@gardenofwords.pl z tytułem maila: Graphic Designer

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."