Junior Account Executive - nowe technologie

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w agencji PR,
  • znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny nowych technologii,
  • znajomość mediów technologicznych i biznesowych,
  • znajomość specyfiki komunikacji B2B,
  • lekkie pióro i umiejętność redagowania tekstów,
  • umiejętności komunikacyjne, samodzielność, kreatywność, dobra organizacja pracy, rzetelność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • znajomość narzędzi i kanałów komunikacji tj. Twitter, LinkedIn, FB,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2),
  • sprawna obsługa pakietu MS Office,

Zakres obowiązków:

  • współpraca z dedykowanymi Klientami,
  • przygotowywanie i redagowanie materiałów prasowych, komentarzy eksperckich,
  • bieżący kontakt z mediami technologicznymi i biznesowymi,
  • zbieranie informacji (research), przygotowywanie analiz komunikacyjnych i rynkowych,
  • organizacja wydarzeń sektorowych i projektów specjalnych np. paneli dyskusyjnych, debat eksperckich,
  • koordynacja współpracy komercyjnej z wybranymi redakcjiami/kontrahentami,
  • współzarządzanie budżetem projektowym, opracowywanie kosztorysów,
  • przygotowywanie prezentacji, ofert, raportów,

Oferujemy:

  • ciekawe i pełne wyzwań projekty z zakresu komunikacji marketingowej i PR,
  • dużą samodzielność w prowadzeniu projektów,
  • rozwój w dynamicznie rozwijającej się agencji.

    Miejsce pracy: Warszawa

Prześlij CV pod adres rekrutacja@gardenofwords.pl z tytułem maila: Junior Account Executive TECH. Pamiętaj o klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 133 poz.883."