New Business Specialist

Grupa Garden of Words - Garden of Words, Great Mind, 2bUP Consulting

poszukuje Stareszego Specjalisty ds. sprzedaży b2b

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku potwierdzone wymiernymi sukcesami,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami,
  • orientacja na wyniki i realizację celów,
  • samodzielność, niezależność, umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy własnej,
  • mile widziana znajomość rynku agencji PR, markentingowych i eventowych,
  • sprawna obsługa pakietu MS Office, w szczególności Power Point oraz Excel,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2),

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • reprezentowanie i promowanie grupy agencji na rynku,
  • inicjowanie spotkań z klientami, prezentacja grupy agencji i jej oferty,
  • bieżąca analiza konkurencji i metod dotarcia do nowych klientów,
  • realizacja planów sprzedażowych zgodnie z celami biznesowymi,

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się Grupie Agencji, zdobywającej liczne nagrody za swoje projekty (np. Effie Awards, Forum Innovation, Złote Spinacze),
  • duża samodzielność,
  • praca z daleka od Mordoru,

Miejsce pracy: Warszawa

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres rekrutacja@gardenofwords.pl z tytułem maila: b2b

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."